Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpłatne Porady Prawne

Czcionka:

Podczas spotkania w BEZPŁATNYM PUNKCIE PORAD PRAWNYCH możesz liczyć na pomoc w sporządzaniu projektów pism w określonych sprawach. Zostaniesz poinformowany o stanie prawnym, przysługujących uprawnieniach oraz spoczywających na Tobie obowiązkach, także w związku z toczącym się już postępowaniem przygotowawczym, administracyjnym, sądowym lub sądowo administracyjnym.

W ramach poradnictwa obywatelskiego możesz liczyć na wsparcie, w rozwiązaniu problemów w zakresie m.in. zadłużenia, spraw mieszkaniowych lub zabezpieczenia społecznego.  Spotkanie z doradcą pomoże ci pokonać trudności ze zrozumieniem skomplikowanego języka prawniczego.

Jeżeli jesteś osobą ze znaczną niepełnosprawnością ruchową, która nie może stawić się w punkcie osobiście albo potrzebujesz tłumacza języka migowego skontaktuj się z punktem porad i sprawdź możliwości dostosowania usług do twoich potrzeb.

Przed wizytą należy umówić się na spotkanie. Warto też zgłosić swoje potrzeby wynikające z niepełnosprawności.

 

 

BEZPŁATNA  POMOC  PRAWNA  W  KAŹMIERZU

 

BEZPŁATNA  POMOC  PRAWNA  W  POWIECIE  SZAMOTULSKIM

 

Przydatne informacje

 

Informacje - film

 

 

Dni 4 czerwca 2021 roku oraz
24 grudnia 2021 roku to dni wolne od pracy w GOPS Kaźmierz za święta przypadające w sobotę 1 maja 2021 roku oraz 25 grudnia 2021 roku, zgodnie z Zarządzeniem nr 2/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaźmierzu z dnia 29 stycznia 2021 r.

Infolinia dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków
+ 48 222 309 900